ŁÓDŹ.png
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • Twitter - Black Circle

SEKRETARIAT

Małgorzata Wyszkowska

Szkoła przy ul. Rzgowskiej

tel.: +48 505 464 411

e-mail: sekretariat@szkolagortata.pl

Szkoła przy ul. Minerskiej

tel.: +48 514 450 811

Sekretariat przy ul. Rzgowskiej jest czynny dla rodziców w poniedziałki w godzinach

9:00-17:00,

od wtorku do piątku w godzinach

8:00-16:00.

DYREKCJA

Michał Feter

Szkoła przy ul. Minerskiej

tel.: +48 604 477 754

e-mail: michal.feter@szkolagortata.pl

Katarzyna Snuszka

Szkoła przy ul. Rzgowskiej

e-mail: katarzyna.snuszka@szkolagortata.pl

KOORDYNATORZY DYSCYPLIN

Piłka nożna ul. Rzgowska -

Michał Wyszkowski

tel.: +48 509 022 632

e-mail: michal.wyszkowski@szkolagortata.pl

Piłka nożna ul. Minerska -

Krystian Kierach

tel.: +48 695 353 272‬ mail: krystian.kierach@lkslodz.pl

Koszykówka męska - Piotr Zych

tel.: +48 691 679 546

e-mail: piotr.zych@szkolagortata.pl

Koszykówka żeńska - Olga Urbanowicz

tel.: +48 507 647 744

e-mail: olga.urbanowicz@szkolagortata.pl

Judo - Jarosław Ciemieniewski

tel.: +48 609 180 385

e-mail: jaroslaw.ciemieniewski@szkolagortata.pl

Siatkówka męska i żeńska - Szymon Nowak

tel.: +48 693 795 123

e-mail: szymon.nowak@szkolagortata.pl

ADRES

Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące Marcina Gortata
ul. Rzgowska 17a, 93-008 Łódź

ul. Minerska 1/3, 94-304 Łódź

REGON: 100754428
NIP: 725-20-11-337