Wróć do

POZNAŃ.png
KRAKÓW.png
ŁÓDŹ.png
gdańsk_nowy_czerwony.png

Startujemy z rekrutacją na rok szkolny 2021/2022!

Rekrutacja w tym roku potrwa od 1 lutego do 24 maja 2021. Rekrutujemy Uczniów do szkoły podstawowej (klasy 1-8) oraz liceum ogólnokształcącego (klasy 1-3). Czekamy na Uczniów, których pasją jest sport i nie boją się ciężkiej pracy.


Jeżeli tylko sytuacja epidemiczna na to pozwoli, zaprosimy Was na Dni Otwarte. Jeżeli nie - będziemy spotykać się indywidualnie lub w sieci. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z Dyrekcją Szkoły, w celu indywidualnego spotkania i oglądnięcia Szkoły.


Dokumenty rekrutacyjne można składać:

  • osobiście w sekretariacie Szkoły (pon-pt 8:00-16:00),

  • mailowo (uzupełnione i podpisane skany/zdjęcia) sekretariatkrakow@szkolagortata.pl

  • pocztą – na adres Szkoły.

Więcej nt. rekrutacji oraz dokumenty do pobrania znajdziecie tu: https://www.szkolagortata.pl/rekrutacja-krakow


501 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie