Weź udział w turnieju JR NBA

#globalchampionship2020 #NBA

Nasz partner Jr. NBA zaprasza naszych uczniów i uczennice do wzięcia udziału w Jr. NBA Global Championship 2020 🌍🏆🏀

Global Championship 2020 to globalny turniej młodzieżowy organizowany przez NBA dla zawodników i zawodniczek w wieku 13-14 lat z całego świata.

W celu wzięcia udziału w turnieju i otrzymania odpowiednich linków aktywacyjnych prosimy o kontakt poprzez mail:

tomasz.solarek@szkolagortata.pl.

"Jako organizatorzy jesteśmy mocno rozczarowani, że nie możemy w tym roku spotkać się osobiście, ale dzięki turniejowi Global Championship mamy nadzieję dostarczyć zdalnie świetną zabawę, rywalizację i wielokulturowe doświadczenie." Jr. NBA

W tym roku Global Championship będzie polegało na wirtualnym wykonywaniu ćwiczeń i wyzwań przy użyciu aplikacji HomeCourt w drużynowej rywalizacji w systemie drabinkowym.

Turniej będzie się składał z drabinki dla:

chłopców i dziewcząt w wieku 13-14 lat z ośmiu regionów USA oraz ośmiu regionów międzynarodowych.

Zawody odbędą się w terminie:

15.07.2020 - 09.08.2020 i wyłonią najlepszego zawodnika i zawodniczkę z całego świata.

Zawody będą udostępnione na platformach mediów społecznościowych Jr. NBA oraz stronie internetowej

Uwaga: HomeCourt App obecnie dostępna jest tylko na iPhone’a i iPada.