ZMIEŃ MIASTO
Liceum
Ogólnokształcące

Rekrutacja do Szkoły Podstawowej

• bardzo dobry stan zdrowia, potwierdzony zaświadczeniem lekarskim wydanym przez Przychodnię Sportowo-Lekarską lub lekarza specjalistę w dziedzinie medycyny sportowej lub innego uprawnionego lekarza (bez zaświadczenia uczeń nie będzie dopuszczony do treningów),

Ucznia przyjmuje się do szkoły na podstawie wyników edukacyjnych

oraz na podstawie kryteriów sportowych.

Przy przyjmowaniu kandydatów szkoły uwzględnia się opinię trenera lub instruktora prowadzącego zajęcia sportowe i opinię lekarza wydającego zaświadczenie.

Decyzję o przyjęciu ucznia do szkoły zatwierdza Dyrekcja Szkoły po zapoznaniu się z wynikami procedury kwalifikacyjnej. Uczeń nabywa prawa ucznia Szkoły Marcina Gortata z chwilą wpisania na listę uczniów zgodnie z zasadami procedury klasyfikacyjnej.

W roku szkolnym 2020/2021 planujemy otworzyć nowe grupy treningowe z:

• Muay Thai

• wg zainteresowania

Terminy naboru do Szkoły Podstawowej Marcina Gortata na rok szkolny 2020/2021:

​​

1. Rekrutacja uzupełniająca do klas 1 i 8 trwa do 19 czerwca 2020r. Dokumenty można składać:

2. Wszystkich zainteresowanych i niezdecydowanych Dyrekcja zaprasza do kontaktu telefonicznego lub mailowego (zakładka KONTAKT).

3. 29 maja 2020 roku o godz. 14:00 – ogłoszenie listy przyjętych w pierwszym terminie rekrutacji na podstawie wyników w nauce i oceny zachowania po pierwszym okresie.

4. Do 30 czerwca 2020 roku do godziny 16.00 – składanie w sekretariacie Szkoły oryginału świadectwa ukończenia danej klasy szkoły podstawowej (za wyjątkiem pierwszej), oraz przyniesienie dwóch zdjęć.

5. 1 lipca 2020 roku zostaną przedstawione listy klas.

Nie jesteśmy szkołą rejonową – po 1 lipca 2020 roku – nabór ciągły.

Pobierz dokumenty rekrutacyjne:

wypełnione materiały rekrutacyjne (nie muszą być podpisane) wyślij na adres sekretariatkrakow@szkolagortata.pl

Rekrutacja do Liceum Ogólnokształcącego

Ucznia przyjmuje się do szkoły na podstawie wyników edukacyjnych

oraz na podstawie kryteriów sportowych.

Decyzję o przyjęciu ucznia do szkoły zatwierdza Dyrekcja Szkoły po zapoznaniu się z wynikami procedury kwalifikacyjnej. Uczeń nabywa prawa ucznia Szkoły Marcina Gortata z chwilą wpisania na listę uczniów zgodnie z zasadami procedury klasyfikacyjnej.

W roku szkolnym 2020/2021 planujemy otworzyć nowe grupy treningowe z:

• Muay Thai

• wg zainteresowania

Terminy naboru do Liceum Ogólnokształcącego Marcina Gortata na rok szkolny 2020/2021:

​​

1. Rekrutacja uzupełniająca do klas 1, 2 i 3 LO trwa do 19 czerwca 2020r. Dokumenty można składać:
    osobiście w sekretariacie Szkoły (pon-pt 8:00-16:00),
    mailowo (skany/zdjęcia) – sekretariatkrakow@szkolagortata.pl
    pocztą – na adres Szkoły.

5. 1 lipca 2020 roku zostaną przedstawione listy klas.

Nie jesteśmy szkołą rejonową – po 1 lipca 2020 roku – nabór ciągły.

Pobierz dokumenty rekrutacyjne: