ZMIEŃ MIASTO
Liceum
Ogólnokształcące

Rekrutacja do Szkoły Podstawowej

• bardzo dobry stan zdrowia, potwierdzony zaświadczeniem lekarskim wydanym przez Przychodnię Sportowo-Lekarską lub lekarza specjalistę w dziedzinie medycyny sportowej lub innego uprawnionego lekarza (bez zaświadczenia Uczeń nie będzie dopuszczony do treningów),

Ucznia przyjmuje się do szkoły na podstawie wyników edukacyjnych oraz na podstawie kryteriów sportowych.

UWAGA! Szkoła Gortata jest poza elektronicznym systemem rekrutacji!

Przy przyjmowaniu kandydatów, uwzględnia się opinię trenera lub instruktora prowadzącego zajęcia sportowe i opinię lekarza wydającego zaświadczenie.

Decyzję o przyjęciu Ucznia do szkoły podejmuje Dyrekcja Szkoły po zapoznaniu się z wynikami procedury kwalifikacyjnej. Uczeń nabywa prawa ucznia Szkoły Marcina Gortata z chwilą wpisania na listę uczniów zgodnie z zasadami procedury klasyfikacyjnej.

W roku szkolnym 2021/2022 planujemy otworzyć nowe grupy treningowe z:

• Muay Thai

• wg zainteresowania

Terminy naboru do Szkoły Podstawowej Marcina Gortata na rok szkolny 2021/2022:

​​

1. Rekrutacja do klas 1-8 trwa od 1 lutego do 24 maja 2021. Dokumenty można składać:

• osobiście w sekretariacie Szkoły (pon-pt 8:00-16:00),

• mailowo (uzupełnione i podpisane skany/zdjęcia) – sekretariatkrakow@szkolagortata.pl

• pocztą – na adres Szkoły.

2. Wszystkich zainteresowanych i niezdecydowanych Dyrekcja zaprasza do kontaktu telefonicznego lub mailowego (zakładka KONTAKT).

3. 28 maja 2021r. o godz. 14:00 – ogłoszenie listy przyjętych w pierwszym terminie rekrutacji na podstawie wyników w nauce i oceny zachowania po pierwszym okresie.

4. Do 30 czerwca 2021r. do godziny 16.00 – składanie w sekretariacie Szkoły oryginału świadectwa ukończenia danej klasy szkoły podstawowej (za wyjątkiem pierwszej), oraz przyniesienie dwóch zdjęć.

5. 2 lipca 2021r. zostaną przedstawione listy klas.

Nie jesteśmy szkołą rejonową – po 1 lipca 2021r. – nabór ciągły.

Pobierz dokumenty rekrutacyjne:

Wypełnione materiały rekrutacyjne (muszą być podpisane) wyślij na adres sekretariatkrakow@szkolagortata.pl

Rekrutacja do Liceum Ogólnokształcącego

Ucznia przyjmuje się do szkoły na podstawie wyników edukacyjnych oraz na podstawie kryteriów sportowych.

UWAGA! Szkoła Gortata jest poza elektronicznym systemem rekrutacji!

Decyzję o przyjęciu Ucznia do szkoły podejmuje Dyrekcja Szkoły po zapoznaniu się z wynikami procedury kwalifikacyjnej. Uczeń nabywa prawa ucznia Szkoły Marcina Gortata z chwilą wpisania na listę uczniów zgodnie z zasadami procedury klasyfikacyjnej.

W roku szkolnym 2021/2022 planujemy otworzyć nowe grupy treningowe z:

• Muay Thai

• wg zainteresowania

Terminy naboru do Liceum Ogólnokształcącego Marcina Gortata na rok szkolny 2021/2022:

​​

1. Rekrutacja do klas 1, 2 i 3 LO trwa od 1 lutego do 24 maja 2021r. Dokumenty można składać:
    osobiście w sekretariacie Szkoły (pon-pt 8:00-16:00),
    pocztą – na adres Szkoły.

5. 2 lipca 2021r. zostaną przedstawione listy klas.

Nie jesteśmy szkołą rejonową – po 1 lipca 2021r. – nabór ciągły.

Pobierz dokumenty rekrutacyjne: